Як зайти на AliExpress з України

Хочете скористатися дивовижними пропозиціями на AliExpress, але не знаєте, як почати купувати в Україні? У цій статті ми розповімо про прості кроки, які ви можете зробити, щоб увійти на AliExpress з України та почати купувати найкращі пропозиції інтернет-магазинів.

Читайте далі, щоб дізнатися, як ви можете приєднатися до спільноти AliExpress в Україні!


Як потрапити на AliExpress версію для українців

Шлях через AliExpress сповнений пасток через помилки розробників. Навіть на самісінькому вході на сайт AliExpress ви можете запороти свою реєстрацію в Україні.

Почнемо з головного – потрібно входити через єдиний правильний домен https://www.aliexpress.com/

Обов’язково уникаємо домену Російської Федерації, оскільки зі зрозумілих причин замовлення в Україну через регіон РФ не працює. Але вмілі майстри сайту AliExpress про це, схоже, забули, і люб’язно закріплюють будь-кого, хто входить саме за російським регіоном.

Що ж у цьому такого страшного? Та все просто.

Сам домен заблокований на території України і його потрібно обходити за допомогою VPN.

AliExpress.ru не дає зареєструватись українцям
Ось вони, справжні братні народи Росії

А якщо ви все таки скористаєтеся цією хитрістю, то сайт щедро нагородить вас недоступністю реєстрації з українського номера.

Далі більше. Сподіваємося, що Ви вивчали англійську мову на розмовному рівні, тому що AliExpress не дасть змоги змінити мову хоча б на російську без закріплення перенаправлення до РФ домену.

Обираємо “Ship to Ukraine” і “Currency: UAH”. Залишаємо англійську мову і користуємося онлайн перекладачем DeepL, якщо все ж таки бракує розуміння деяких речень чи слів.

Вуаля! Наразі ви уникнули небезпечних пасток від вебмайстрів AliExpress. Тепер потрібно зареєструватися, що вже набагато простіше для необізнаного користувача.


Як зареєструватись на AliExpress для українців

Для реєстрації в AliExpress в Україні нам потрібно зверху у вкладці Account вибрати Register. Заповнюємо пошту та пароль.

Реєстрація на AliExpress

Згодом отримуємо код підтвердження на пошту і вручну вписуємо його в форму.

Тепер у вас є акаунт на AliExpress і доступ до замовлень. Наступного разу ми поговоримо як замовляти продукцію на цьому сайті і наскільки це вигідно.